Про звернення щодо критичної ситуації на ВП "Шахта "Бужанська" ДП "Волиньвугілля"

Волинська обласна рада
СКЛИКАННЯ
Рішення
від 11.02.2021 №4/36
м. Луцьк
Про звернення щодо критичної ситуації на ВП "Шахта "Бужанська" ДП "Волиньвугілля"
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням висновків постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства від 08 лютого 2021 року № 4/6, обласна рада
Вирішила:

1. Схвалити звернення депутатів Волинської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики України, Координаційного центру з питань трансформації вугільних регіонів України щодо критичної ситуації на ВП «Шахта “Бужанська”» ДП «Волиньвугілля» (далі – звернення) (додається).

2. Голові обласної ради Григорію Недопаду забезпечити направлення звернення Кабінету Міністрів України, Міністерству енергетики України, Координаційному центру з питань трансформації вугільних регіонів України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

Голова ради
Григорій НЕДОПАД