Про звернення про необхідність функціональних змін на ринку енергоносіїв та комунальних послуг

Волинська обласна рада
СКЛИКАННЯ
Рішення
від 11.02.2021 №4/32
м. Луцьк
Про звернення про необхідність функціональних змін на ринку енергоносіїв та комунальних послуг
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією від 09 лютого 2021 року № 6/15, обласна рада
Вирішила:

1. Прийняти звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про необхідність функціональних змін на ринку енергоносіїв та комунальних послуг (додається).

2. Голові обласної ради Григорію Недопаду забезпечити направлення звернення Президенту України, Кабінету Міністрів України, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

 

Голова ради
Григорій НЕДОПАД