Про затвердження соціально- економічної програми забезпечення молоді житлом у Волинській області на 2019-2023 роки

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 24.10.2019 №25/5
м. Луцьк
Про затвердження соціально- економічної програми забезпечення молоді житлом у Волинській області на 2019-2023 роки
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення належної соціальної підтримки молоді, створення умов для будівництва (придбання) житла, враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства від 07 жовтня 2019 року № 22/3, обласна рада
Вирішила:

 

1. Затвердити соціально-економічну програму забезпечення молоді житлом у Волинській області на 2019-2023 роки (далі – Програма), що додається.

2. Доручити Волинській обласній державній адміністрації щорічно, під час формування обласного бюджету, передбачати кошти на реалізацію Програми, виходячи з фінансових можливостей бюджету.

3. Рекомендувати міським (міст обласного значення), районним радам затвердити відповідні місцеві програми та врахувати  потребу в коштах на їх реалізацію у ході формування показників місцевих бюджетів на відповідний період.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики, та з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

 

 

Голова ради
І.ВАХОВИЧ