Про затвердження Стратегії транскордонного співробітництва

Волинська обласна рада
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 15.05.2014 №25/32
м. Луцьк
Про затвердження Стратегії транскордонного співробітництва
Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про транскордонне співробітництво», Угоди про створення транскордонного об’єднання «Єврорегіон «Буг» від 29 вересня 1995 року, з метою сприяння формуванню позитивного міжнародного іміджу області, ефективному залученню міжнародної технічної допомоги та впровадженню транскордонних проектів у рамках європейських програм, спрямованих на покращення соціально-економічного розвитку області, враховуючи рішення постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій від 25.04.2014 № 18/2, обласна рада
Вирішила:

1. Затвердити Стратегію транскордонного співробітництва Люблінського воєводства (Республіка Польща), Волинської, Львівської областей (Україна) та Брестської області (Республіка Білорусь) на 2014-2020 роки (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

Голова ради
В.С. Вітер