Про внесення змін до рішення обласної ради від 31 травня 2018року № 20/32 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників

Волинська обласна рада
СКЛИКАННЯ
Рішення
від 10.12.2020 №2/8
м. Луцьк
Про внесення змін до рішення обласної ради від 31 травня 2018року № 20/32 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року № 4/46, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією від 09 грудня 2020 року № 2/16, обласна рада
Вирішила:

1. Внести зміни до пунктів 7, 9, 10, 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 31 травня 2018 року № 20/32 (зі змінами), виклавши у новій редакції:

«7. Розпорядженням голови Волинської обласної ради (далі – рада) утворюється конкурсна комісія для проведення конкурсу у відповідному закладі охорони здоров’я.». 

«9. До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

Представники обласної ради;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу (залучаються до складу конкурсної комісії для кожного закладу окремо);

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури постійній комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, яка визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників обласної ради.».

«10. Персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсу у конкретному закладі охорони здоров’я затверджується розпорядженням голови ради не пізніше ніж через 20 днів після оприлюднення розпорядження про проведення конкурсу.

Оголошення про початок формування конкурсної комісії оприлюднюється на офіційному вебсайті обласної ради одночасно з оприлюдненням розпорядження про проведення конкурсу. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до обласної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.».

«12. Для новостворених закладів охорони здоров’я до складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники обласної ради;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури постійній комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, яка визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників обласної ради.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного закладу охорони здоров’я становить шість осіб.».

2. Внести зміни до пункту 2 рішення обласної ради від 31 травня
2018 року № 20/32 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», виклавши його у новій редакції:

«2. Доручити голові обласної ради утворювати конкурсні комісії у відповідних закладах охорони здоров’я у визначеному обласною радою Порядку та затвердити такі кандидатури представників обласної ради до складу усіх конкурсних комісій для проведення конкурсу на зайняття посади керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області:

ПУСТОВІТ Григорій Олександрович - заступник голови обласної ради,

ГОРАВСЬКА Ірина Іванівна - депутат обласної ради,

СЕРБА Любов Дмитрівна - депутат обласної ради.».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Голова ради
Григорій НЕДОПАД