Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 листопада 2020 року № 1/11 «Про утворення та затвердження складу постійних комісій обласної ради»

Проєкт


Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 листопада   2020 року № 1/11 «Про утворення та затвердження складу постійних комісій обласної ради»

Відповідно до статей 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією від      серпня 2021 року       №     , обласна рада

ВИРІШИЛА:
1. Внести до складу постійних комісій Волинської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 25 листопада 2020 року № 1/11 «Про утворення та затвердження складу постійних комісій обласної ради» такі зміни: увести ДУДЕЧКА Віктора Федоровича до складу постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Голова                                                                     Григорій НЕДОПАД
 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради Григорій НЕДОПАД