Про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 25.04.2018 78
м. Луцьк
Про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив, затвердженого рішенням обласної ради від 04.04.2018 № 19/23, рішення обласної ради 04.04.2018 № 19/25 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 08.02.2018 № 18/18 «Про обласний бюджет на 2018 рік»:

1. Оголосити обласний конкурс проектів місцевих ініціатив 2018 року за такими пріоритетними напрямами:
-    облаштування вулиць, територій та зон відпочинку (озеленення та освітлення території, укладання та ремонт асфальтного та інших видів покриття, облаштування тротуарів, встановлення обмежувачів руху транспорту,  парканів, контейнерних площадок, впорядкування кладовищ тощо);
-    організація дозвілля та спорт (облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля, облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів, ремонт та оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентаря та спортивної форми тощо);
-    покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах;
-    впровадження енергозберігаючих технологій;
-    покращення екологічної ситуації (створення нових зелених зон, встановлення смітників, ліквідація стихійних сміттєзвалищ тощо).
2. Установити:
- строк подання заявок для участі у конкурсі проектів місцевих ініціатив  з 27.04.2018 року до 30.05.2018 року включно;
- граничний розмір витрат коштів обласного бюджету на один проект у сумі 100 тис. грн;
3. Визначити відповідальних працівників виконавчого апарату обласної ради за організацію проведення конкурсу: керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Дубняка Д. О. та начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради Хитрика С. І.
4. Затвердити склад конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив (додаток 1).
5. Відділу прес-служби виконавчого апарату обласної ради (Лукашук О. В.) розмістити на веб-сайті Волинської обласної ради, в друкованих засобах масової інформації, в інших засобах масової інформації оголошення про зазначений конкурс (додаток 2).
6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної ради від 18.03.2016 № 76-р «Про затвердження складу конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив».
7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

Голова ради І.П. Палиця