Про надання дозволу на проведення невідокремлюваних поліпшень орендованого майна

Волинська обласна рада
Розпорядження
від 02.06.2020 122
м. Луцьк
Про надання дозволу на проведення невідокремлюваних поліпшень орендованого майна

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджених рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року № 4/46 (зі змінами), рішення обласної ради від 11 червня 2004 року № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», враховуючи клопотання Керуючого Волинською єпархією Православної Церкви України Митрополита Луцького і Волинського Михаїла від 28 квітня 2020 року № 30, клопотання комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради» від 21 травня 2020 року № 162 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 29 травня 2020 року № 65/4:
1. Надати дозвіл релігійній організації «Управління Волинської єпархії Православної Церкви України» на проведення невідокремлюваних поліпшень орендованого майна, що знаходиться на вул. Кафедральній, 14 у м. Луцьку, площею 147,3 м2 та орендується на підставі Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області від 11 лютого 2020 року № 1К/2020 за умови, що всі невідокремлювані поліпшення орендованого майна залишаються у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та передаються балансоутримувачу.
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.
 

Голова ради Ірина ВАХОВИЧ