Петра Олешка знову рекомендовано призначити ректором ВІППОСьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань духовностті, релігій, культури, освіти та науки, ЗМІ, на якому розглянули подання голови ОДА про призначення Петра Олешка на посаду ректора ВІППО. Аргументи ОДА виклав заступник голови ОДА, депутат облради Олександр Курилюк: "Наша позиція не змінилася і є принциповою. Ректром інституту повинен бути прагматичний адміністратор". Він також висловив припущення про те, що під час голосування за проект рішення про призначення Петра Олешка під час другого пленарного засідання 20 сесії свідомо могли бути організовані провокації, які спричинили конфліктну ситуацію та блокування роботи депутатського корпусу. Комісія своїм рішенням рекомендувала голові облради у встановленому порядку призначити Петра Олешка ректором ВІППО. Зі слів заступника керуючого справами-начальника відділу юридичного забезпечення діяльності ради Інни Міщук, у міжсесійний період голова облради має право призначати керівників закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області своїм розпорядженням. Петро Олешко подякував колегам за підтримку. "Якщо доведеться працювати, то шансів для критики не дам", -- заявив претендент на посаду.

Присутні на засіданні члени комісії також висловилися за те, щоб в обласній раді публічно обговоритти питання про дотримання етики під час обговорення питань.

В роботі комісії взяли участь заступник голови Андрій Мельник та депутати Михайло Скопюк, Олександр Курилюк, Валерій Трикош та Юрій Лазаренко.