ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА САМОВРЯДЦІВ: НАЗВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ


На спортивній арені ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулася обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

У змаганнях взяли участь збірні команди Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ковельського, Луцького районів та Волинської обласної ради. До їхнього складу увійшли переможці відбіркових змагань, які відбулися в громадах.
У вітальному слові голова обласної ради Григорій Недопад висловив сподівання, що перша спартакіада оновлених депутатських корпусів різних рівнів стане щорічною і традиційною. «Ми повинні не лише закликати наші громади до активного дозвілля, а й власним прикладом демонструвати спортивно-оздоровчі цінності. І попри те, що сьогодні, змагаючись, ми будемо суперниками, я переконаний, що спартакіада згуртує нас в злагоджену, дієву, потужну команду задля ефективної праці на благо наших громад», - зазначив голова Волиньради.
Упродовж дня депутати різних рівнів змагалися в особистому та командному заліках з міні-футболу, волейболу, шахів та шашок, а також настільного тенісу.
Отож, перше місце з футзалу виборола команда Луцького району; у волейболі першість дісталася Володимир-Волинській збірній; у настільному тенісі перемогли теж володимир-волинці - Олена Жуйвода та Сергій Литвин; у шашках найсильнішими виявилися представники обласної ради – Ірина Патлашинська та Роман Карпюк; у шахах - Тетяна Бабіч (збірна Ковельського району) та Олександр Бик (команда облради). Депутати облради Ольга Омелько та Валентин Кошельник також здобули «срібло» у настільному тенісі.
У загальнокомандній першості за результатами участі в усіх видах спорту за програмою спартакіади на найвищий п’єдестал піднялася команда Володимир-Волинського району, ІІ місце дісталося команді Ковельського району і ІІІ - команда Луцького району.
Вітаємо переможців!