Наприкінці року на Волині з’явиться сучасний водолікувальний комплекс (ФОТО)Голова обласної ради Валентин Вітер проінспектував зведення водолікувального комплексу у селі Грем’яче, що у Ківецівському районі. Нагадаємо,
його спорудження передбачене в рамках реалізації проекту «Розвиток співробітництва в галузі санаторно-курорного туризму на польсько-українському прикордонні», що, втілюється в життя за Програмою прикордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.
Проект здобув співфінансування Євросоюзу у сумі майже 2 мільйони євро. Обласна рада є головним партнером проекту та забезпечує його фінансування в межах 10% від загальної вартості.
Як розповів голова обласної ради, підрядника було визначено лише під час проведення другого тендеру, таким чином було втрачено два місяці, а відтак були перестороги, що зведення будівлі затягнеться. «Я приємно здивований тим, що будівництво випереджує терміни, які передбачені проектом, я задоволений підрядником»,- зазначив Валентин Вітер.
 Тутешній водолікувальний комплекс зводить ТзОВ «Західелектромонтаж». Заступник директора підприємства Віктор Кобринчук розповів, що станом на сьогодні уже виконано 30-35% робіт. «Повністю виконано монтаж кабельної лінії, закінчено монтаж теплотраси, гарячого теплопостачання. Виконані всі фундаменти під басейн, закінчили кладку першого поверху будівлі. Профінансовано на сьогодні 2 млн. 400 тисяч гривень, а робіт виконано на майже 3 мільйони гривень. Згідно нашого внутрішнього графіка ми йдемо з випередженням»,- констатував він.
«Ми маємо подбати про те, аби уникнути фінансової ями. Кошти обласного бюджету для їх освоєння будуть виділені вже найближчим часом. Цими днями ми також звернемось до наших європейських партнерів, щоб вони перечислили свій другий транш, аби будівництво не зупинилось»,- наголосив Валентин Вітер.
Вже до кінця року відповідно до заходів програми, буде закуплене обладнання для водолікувального комплексу в селі Грем’яче, на що в бюджеті проектом закладено 780 тис. євро коштів технічної допомоги Євросоюзу.