На Івано-Франківщині підписали Меморандум про співпрацю з Волинською областюГолова обласної ради Григорій Недопад  підписав Меморандум про міжрегіональну співпрацю з Івано-Франківською обласною радою.

Підписання документу відбулося під час сесії Івано-Франківської обласної ради 23 квітня.

В документі йдеться зокрема про те, що дві обласних ради мають намір створювати сприятливі умови для розвитку міжрегіонального співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сферах. Крім того, сторони сприятимуть у розвитку міжрегіональних зв’язків з метою обміну досвідом , об’єднуватимуть зусилля і координуватимуть дії для розв’язання спільних проблем.

«Це вже третій меморандум про співпрацю, який підписує Волинська обласна рада. Є багато чого вчитися у Івано-Франківської області, ми, зі свого боку, маємо багато позитивних прикладів і в управлінні, і в місцевому самоврядуванні, зокрема того, що стосується розвитку комунальних установами і проведенням децентралізації в питанні передачі об’єктів на місця», - зазначив Григорій Недопад.

Крім того, дві області будуть співпрацювати в питаннях організації наукових конференцій, у сферах організації спортивних змагань та туризму, а також у напрямку вирішення проблем охорони довкілля, екологічної безпеки та раціонального використання природних ресурсів.

Григорій Недопад підкреслив, що така співпраця областей дозволяє «зшити Україну» та об’єднати навколо спільних питань різні регіони.