На боротьбу із COVID-19 на Волині уже використали понад 19 мільйонів гривеньЧлени постійної  комісії обласної ради з питань соціального захсту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства на своєму ннішньому засідані заслухали та взяли до відома інормацію т.в.о. директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради Олександра Дудара про використання коштів на боротьбу з COVID-19 станом на 17.04.2020 року.

Він повідомив, що на рахунки лікарні уже надійшло 40 млн 269 тисяч гривень. За його словамиіз цієї суми  20 млн грн предбачили для придбання медичного обладнання, ще стільки ж на закупівлю фармацевтичної продукції та виробів медичного призначення, а також  269 тис. грн  для перевезення медпрацівників. 

Він зауважив, що станом на сьогодні уже викорстано понад 6 млн гривень, а саме:

-на придбання медичного обладнання -     34,0 тис.грн ;
-на придбання фармацевтичної продукції -    1737,0 тис.грн;
-на придбання  виробів медичного призначення - 1046,1 тис.грн;  
-на придбання засобів індивідуального захисту-  3330,1 тис.грн;
- на придбання виробів для проведення дезинфекції – 9,7 тис.грн;
-на перевезення працівників - 155,4 тис.грн.

Окрім того, як наголосв Олександр Дудар, обласна клінічна лікарня отримала безкоштовно матеріальнх цінностей на суму майже 12, 5 млн гривень. Ці кошти були виділені за ініціативи народного депутата України Ігоря Палиці з його благодійного фонду "Тільки разом".

Як повідомив Олександр Дудар за ці кошти було придбано наступне:

Медичне обладнання –   5602,0 тис.грн
Фармацевтична продукція –   3157,2 тис.грн;
Централізована розводка кисню – 1127,2 тис.грн;
Засобів індивідуального захисту –  931,1 тис.грн;
Пральних машин з комплектуючими –  321,4 тис.грн;
Постільної білизни –   321,0 тис.грн;
Паливно-мастильних матеріалів – 259,8 тис.грн;
Металопластикові конструкції –  201,4 тис.грн;
Пульсоксиметрів –  155,5 тис.грн;
Електричних медичних термометрів –  151,8 тис.грн;
Експрес-тести –  120,0 тис.грн;
Кисень медичний –  90,5 тис.грн;
Оприскувачі-

24,4 тис.грн.     

Як розповів Олександр Дудар, були доставлені вантажі у 37 закладів охорони здоров'я області згідно поданих заявок. Усе необхідне отримали також правоохоронці, рятувальнки, пркордонники, паталого-анатомічна служба, працівники Центру екстреної медицини та медицини катастроф та інші. Крім того, засоби захисту та медикаменти отримали Любешівськиий, Ковельський, Ківерцівський райони, міста Нововолиинськ та Ковель. Загалом у райони завезено вантажів на суму 5,5 млн гриивень, зауважив Олександр Дудар та запевнив, що ця робота продовжуватиметься і надалі. Опісля Великодніх свят усім необхіним будуть забезпечені й інші райони та міста згідно потреби та з огляду на масштаби поширення пандемії на території області.