Майнова комісія розглянула кадрове питанняСьогодні, 28 серпня, відбулась постійна комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Особисто на засіданні  був присутній голова комісії Микола Буліга та депутати облради Святослав Кравчук і Олександр Пирожик. Депутат Микола Бущук взяв участь у роботі комісії за посередництвом відеоконференцзв'язку.
На порядку денному нинішньої комісії було лише одне кадрове питання. Заступник начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Альберт Гілітуха повідомив, що до апарату ради надійшла заява на звільнення від т.в.о. генерального директора КП «Волинське обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство “Волиньоблагроліс” Світлани Богути.
Відтак, комісією рекомендовано голові обласної ради в установленому законом порядку звільнити Світлану Богуту від виконання обов’язків з 31 серпня 2020 року. До призначення гендиректора КП «Волинське обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство “Волиньоблагроліс”, та у встановленому законом порядку, з  1 вересня 2020 року призначити тимчасово виконувачем обов’язків цього підприємства - Веніаміна Туза. Депутат облради Олександр Пирожик високо оцінив його фаховість, мовляв Веніамін Туз є хорошим спеціалістом з екологічних питань та має багаторічний досвід роботи у цій царині. 
У ході розгляду питання "Різне" депутати Святослав Кравчук та Олександр Пирожик озвучили пропозицію, аби на одному із найближчих засідань майнової комісії, заслухати пропозиції та аналітичну інформацію відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності --  по кожному комунальному підприємству та плану дій їх подальшого розвитку. Депутати нарікають, що відкритими залишаються питання, щодо подальшої діяльності ряду комунальних об'єктів. Мовляв, усі неузгодженості варто врегулювати за цієї каденції депутатів, аби не залишати їх у спадок новому скликанню обранців громади.