ЛІКВІДОВУЮТЬ КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ АВТОДОР, ЯКИЙ БОРГУЄ ЛЮДЯМ ЗАРПЛАТУЗ відповідним запитом до голови облдержадміністрації звернувся депутат обласної ради Анатолій Філюк.

Як відомо, Волинський облавтодор перебуває в стані ліквідації, рішення про що прийняли засновники – акціонерна компанія «Автомобільні дороги України». Анатолій Філюк зазначає, що питання ліквідації камінь-каширської дільниці турбує як органи місцевого самоврядування, так і жителів громади, адже підприємство було бюджетоутворюючим, та й люди лишаються без роботи. Крім того, працівникам заборгували зарплатню за 5 місяців, а доля матеріальних активів автодору лишається невідомою.

«Тому вимагаю надати доручення відповідним структурним підрозділам та службам щодо вивчення та вирішення питання виплати всім працівникам заборгованості заробітної плати, провести консультації з громадами Камінь-Каширського району щодо збереження техніки, асфальтного заводу, піщаного кар’єру та можливості їх передачі на баланс громадам», - наголошує Анатолій Філюк.

Крім того, депутат наголошує, що люди, які працюють на підприємстві, потребують працевлаштування, адже без роботи лишаються спеціалісти у галузі будівництва та ремонту доріг.

Депутати запит підтримали.