КРАСА, РОЗУМ ТА СИЛА - ЖІНОЧА ВОЛЕЙБОЛЬНА КОМАНДА ОТРИМАЛА ВІДЗНАКИ 

Зустріч із жіночою волейбольною командою суперліги «Волинь-Університет-ОДЮСШ» ініційована новообраним президентом ГО «Федерація волейболу Волинської області», головою обласної ради Григорієм Недопадом.

За його дорученням зустріч провів заступник голови волейбольної федерації, депутат Луцької районної ради Олександр Радчук. Під час спілкування за участі спортсменок та їхнього тренера, директора ОДЮСШ Богуслава Галицького було обговорено перспективи розвитку жіночого волейболу в області. Йшлося також про можливості співпраці із територіальними громадами, проведення волейбольних турнірів на місцях з метою пошуку юних обдарувань, а також популяризації цього ігрового виду спорту в регіоні. Під час зустрічі також проаналізували та підсумували 2021 спортивний рік та перспективи підвищення рейтингу Волині на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Олександр Радчук також виконав приємну місію та вручив волейболісткам найвищі відзнаки обласної ради та призи федерації. Так, почесною грамотою обласної ради та цінним подарунком нагороджено гравця основного складу команди Юлію Димар, подяку голови обласної ради та годинник також вручено гравцю основного складу Анастасії Карасьовій.

На засіданні виконкому обласної волейбольної федерації визначено трьох кращих спортсменок команди. У номінації «Кращий молодий гравець» перемогла Анна Артишук, у номінації «Молода надія Волині» першість здобула Катерина Черкашина, а приз глядацьких симпатій дістався одній із лідерок команди – Катерині Скрипник. Усі вони отримали подарунки від керівництва федерації.

Окрім того, за ініціативи голови обласної ради Григорія Недопада для потреб жіночої волейбольної команди придбано ліцензовані вітамінні комплекси.