Дитяча лікарня не ліквідовується. Лікарів закладу скорочувати не будуть12 лютого на черговій сесії обласної ради було прийняте рішення Про реорганізацію комунального підприємства «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради. Йдеться про те, щоб реорганізувати  комунальне підприємство «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради  шляхом приєднання його до комунального підприємства «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської обласної ради.

На жаль, це рішення обласної ради з ініціативи окремих зацікавлених осіб трактується у спотвореному вигляді. Окремі коментарі стали причиною поширення недостовірної інформації у ЗМІ про те, що дитячу лікарню в області ліквідують.

Голова обласної ради Ірина Вахович називає таку інформацію провокативною. Вона пояснює, що, у свій час, було створено окрему юридичну особу - обласний перинатальний центр, для того, щоб ефективно завершити будівництво цього об'єкта, що й було зроблено.

"На сьогодні постало питання про об'єднання перинатального центру та обласної дитячої лікарні, бо вони територіально знаходяться в одній локації, мають спільні комунікації, можуть спільно використовувати один харчоблок та котельню. Рішення обласної ради про об'єднання цих закладів - логічне і природнє, тим більше, зважаючи на не прості процеси, пов'язані з медичною реформою. При цьому, не йдеться про скорочення медичного персоналу обох закладів. Скажу більше: на базі об'єднаного закладу буде функціонувати три центри - дитяча лікарня, неонатальний та перинатальний центри. Вся медична допомога дітям надаватиметься в повному обсязі", -  заявляє голова обласної ради та закликає волинян не поширювати недостовірної інформації, що провокує соціальну напругу в громаді.