23 серпня - День Державного Прапора УкраїниФОТОРЕПОРТАЖ

Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України традиційно відбулась на Київському майдані обласного центру Волині перед головною  адмінбудівлею краю. Участь у святковому заході взяли голова обласної ради Ірина Вахович, очільник ОДА Юрій Погуляйко, депутати  обласної ради, працівники профільних управлінь виконавчої влади, представники духовенства різних конфесій, військові, правоохоронці та громадськість.
Синьо-жовтий стяг нашої держави пронесли ліцеїсти під святковий марш у виконанні військового духового оркестру  військової частини 1141 Національної гвардії України. Коли Державний Прапор замайорів на флагштоці усі присутні  виконали Гімн України.
Пам'ять про всіх героїв, які впродовж століть віддали своє життя за гідну долю України учасники урочистостей вшанували хвилиною мовчання По тому до підніжжя монументу "Борцям за волю та незалежність України" керівники області та усі охочі поклали квіти.
"Наші спільні прагнення - світова впізнаваність українського прапора, як символу визнання нації потужної, сильної, демократичної та конкурентної, яка низкою наукових відкриттів, спортивних перемог, згуртованості та героїзму демонструє її силу і велич ! Давайте разом робити ці прагнення реальністю!", -  наголосила у своєму зверненні до волинян голова обласної ради Ірина Вахович.
Святковий настрій учасникам зібрання забезпечили заслужена артистка України Алла Опейда, вокалісти Ківерцівського будинку культури та квартет "Лучано" факультету мистецтв СНУ ім. Лесі Українки.

Довідково:
На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987», яким було засновано підняття Прапора України в День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.
За офіційною версією, 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійний зал Верховної Ради. Саме цей стяг, як реліквія, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ.