ВІТАННЯ ГОЛОВИ

 

Шановні волиняни!
Звертаюся до вас із вдячністю за довіру та підтримку. Саме ви доручили мені очолити найвищий представницький орган нашої області й відстоювати ваші інтереси. І я взяв на себе зобов’язання утвердити вашу довіру ефективною роботою Волинської обласної ради, яка під моїм керівництвом працює на принципових засадах відкритості та прозорості.
Гарантую, що завжди робитиму все для того, аби наш волинський край успішно розвивався, був комфортним для вас і по-гостинному незабутнім для всіх, хто його відвідує.
Утім для якісних змін потрібна активна позиція самих волинян. Ви маєте бути ініціативними, цілеспрямованими, відчувати відповідальність за наше спільне сьогодення і майбутнє.
Я хочу бачити регіон, де живуть активні й небайдужі люди, які прагнуть і вміють відстоювати свої права, реалізовувати задуми, добиватися цілей. Саме тому обласна рада під моїм керівництвом завжди буде відкритою до співпраці з громадою.
Тільки разом ми зможемо подолати безгосподарність і корупцію та повністю змінити принципи управління областю. А за найближчі роки закладемо міцний фундамент, аби збудувати Європу на Волині.
Щоби досягти цієї мети, мусимо виховувати небайдужість і відповідальність один перед одним і перед самим собою.
 

З повагою, Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця