Про звернення жительки с. Годомичі Маневицького району Левчук Оксани Антонівни щодо надання їй матеріальної допомоги на лікування дочки за кордоном.

Волинська обласна рада
Комісія з питань екології, раціонального використання природних ресурсів
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 10.11.2008 19/8
м. Луцьк
Про звернення жительки с. Годомичі Маневицького району Левчук Оксани Антонівни щодо надання їй матеріальної допомоги на лікування дочки за кордоном.
10.11.2008

Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Кіндера О.О «Про звернення жительки с. Годомичі Маневицького району Левчук Оксани Антонівни щодо надання їй матеріальної допомоги на лікування дочки за кордоном», постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Кіндера О.О «Про звернення жительки с. Годомичі Маневицького району Левчук Оксани Антонівни щодо надання їй матеріальної допомоги на лікування дочки за кордоном», взяти до відома.
  2. Рекомендувати голові обласної державної адміністрації Романюку М.Я. доручити управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації та головному управлінню праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації виділити кошти Левчук Оксані Антонівні на лікування дочки за кордоном.
  3. Постійній комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області підтримати цей проект рішення.
Олег Олексійович Кіндер
Дата оприлюднення:
25.09.2010