Про звернення Волинської державної адміністрації щодо виділення коштів на придбання квартир для спортсменів - олімпійців та паралімпійців.

Волинська обласна рада
Комісія з питань бюджету, фінансів, цінової політики та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 05.03.2009 45/48
м. Луцьк
Про звернення Волинської державної адміністрації щодо виділення коштів на придбання квартир для спортсменів - олімпійців та паралімпійців.
05.03.2009

Заслухавши та обговоривши інформацію Вайнера Г.Я. – виконавчого директора Волинського обласного відділення Національного олімпійського комітету України про звернення Волинської державної адміністрації щодо виділення коштів на придбання квартир для спортсменів - олімпійців та паралімпійців, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Інформацію Вайнера Г.Я. – виконавчого директора Волинського обласного відділення Національного олімпійського комітету України про звернення Волинської державної адміністрації щодо виділення коштів на придбання квартир для спортсменів - олімпійців та паралімпійців взяти до відома.
  2. Рекомендувати головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при черговому розгляді питання ”Про внесення змін до рішення обласної ради від 15 січня 2009 року № 26/8 „Про обласний бюджет на 2009 рік” передбачити кошти на придбання квартир для спортсменів - олімпійців Миронюк Н., Остапчук Ю., Ващук О., Боровська – Прокопчук Н., паралімпійців Шевчик А., Гедіан С.
Василь Федорович Байцим
Дата оприлюднення:
25.09.2010