Про звернення Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 28.07.2020 93/6
м. Луцьк
Про звернення Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області
28.07.2020

 

Відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області від 20.07.2020 № 967/04/02-20, заслухавши і обговоривши інформацію начальника  Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області Поліщука Н.М., постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Інформацію начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області Поліщука Н.М. щодо передбачення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єктах меліоративної мережі  та проведення заходів з ремонту насосно-силових агрегатів і споруд з метою запобігання підтопленню територій північних районів Волинської області взяти до відома.

2. Рекомендувати управлінню екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації (Валентин Кухарик) внести зміни до переліку природоохоронних заходів, що фінансуються у 2020 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, врахувавши пропозиції надані Регіональним офісом водних ресурсів у Волинській області, та підготувати відповідні пропозиції департаменту фінансів обласної державної адміністрації для внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік за рахунок нерозподіленого залишку коштів обласного фонду.

Голова комісії
Михайло ІМБЕРОВСЬКИЙ
Дата оприлюднення:
31.07.2020