Про звернення Любешівської селищної ради та Холонівської сільської ради Горохівського району щодо виділення коштів на вуличне освітлення.

Волинська обласна рада
Комісія з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 03.03.2009 22/3
м. Луцьк
Про звернення Любешівської селищної ради та Холонівської сільської ради Горохівського району щодо виділення коштів на вуличне освітлення.
03.03.2009

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Кучеренка Миколи Андрійовича про клопотання Любешівської селищної ради, Холонівської сільської ради та, враховуючи відсутність коштів обласного бюджету, що передбачаються на фінансування Програми відновлення зовнішнього освітлення населених пунктів області на 2008-2010 роки на 2009 рік, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Рекомендувати Любешівській селишній раді та Холонівській сільській раді Горохівського району скористатися механізмом залучення позабюджетних коштів на вирішення проблеми відновлення зовнішнього освітлення через проектну діяльність.
  2. За умови внесення змін до обласного бюджету на 2009 рік, головному управлінню промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, відповідно до Порядку надання і використання коштів субвенції з обласного бюджету іншим місцевим бюджетам на реалізацію Програми відновлення зовнішнього освітлення населених пунктів області на 2008-2010 роки, врахувати зазначені клопотання при формуванні пропозицій щодо розподілу коштів.
Віктор Георгійович Кобринчук
Дата оприлюднення:
25.09.2010