Про звернення громадської організації «Захист прав»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 25.06.2018 26/15
м. Луцьк
Про звернення громадської організації «Захист прав»
25.06.2018

Відповідно до ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про звернення громадської організації «Захист прав», постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Повідомити громадській організації, що відповідно до ст. 87 Закону України «Про Національну поліцію» відповідна рада має право своїм рішенням прийняти резолюцію недовіри керівнику територіального органу поліції лише за результатом оцінки діяльності органу поліції на відповідній території.

2. Надіслати звернення в прокуратуру Волинської області та управління Служби безпеки України у Волинській області для перевірки викладених фактів.

3. Начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області Шпизі П. П. надати пояснення з приводу викладених фактів у зверненні звернення громадської організації «Захист прав» (додається).

4. Розглянути зазначене питання на засіданні комісії після надходження відповідей прокуратури Волинської області та управління Служби безпеки України у Волинській області, а також пояснень начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Шпиги П. П.

Голова комісії
А. М. Вітів
Дата оприлюднення:
26.06.2018