Про звернення Чернівецької обласної ради до ВРУ та КМУ щодо внесення змін до Закону України «Про про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

Волинська обласна рада
Комісія з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 03.03.2009 22/3
м. Луцьк
Про звернення Чернівецької обласної ради до ВРУ та КМУ щодо внесення змін до Закону України «Про про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»
03.03.2009

Розглянувши лист Чернівецької обласної ради /від 01.12.2009 вх.
№ 3554/58/1-08/, заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сеника Я.В. щодо внесення змін до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», вважаючи процедуру отримання відповідних документів дозвільного характеру у господарській діяльності громіздкою та значно ускладненою та з метою вироблення пропозицій щодо розробки та впровадження заходів для спрощення механізмів, скорочення термінів отримання у відповідних установах документів дозвільного характеру у будівельній галузі, вивчення причин виникнення наявних перешкод у здійсненні цієї діяльності, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Звернення Чернівецької обласної ради не підтримати (додається).
  2. Провести аналіз діяльності дозвільних органів Волинської області щодо дотримання ними порядку здійснення дозвільних процедур.
  3. Розглянути це питання на черговому засіданні комісії.
  4. Рекомендувати голові обласної ради А.П. Грицюку внести питання щодо стану справ у дозвільній системі будівельної галузі до порядку денного чергової сесії обласної ради.
Віктор Григорович Чорнуха
Дата оприлюднення:
25.09.2010