Про здійснення заходів з контролю за надходженням і використанням благодійних пожертв у закладах охорони здоров`я

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 23.05.2018 35/13
м. Луцьк
Про здійснення заходів з контролю за надходженням і використанням благодійних пожертв у закладах охорони здоров`я
23.05.2018

Заслухавши та обговоривши інформацію Сівака Сергія Віталійовича, депутата обласної ради, заступника голови постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства, щодо необхідності у посиленні заходів з контролю за надходженням і використанням благодійних пожертв у закладах охорони здоров`я,

постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію депутата обласної ради, заступника голови постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства Сівака С.В. взяти до відома.

2.Рекомендувати:

2.1. Управлінню охорони здоров`я облдержадміністрації (Ващенюк І.С.) спільно з головними лікарями центральних районних/міських лікарень систематично здійснювати заходи з контролю за надходженням і використанням благодійних пожертв у закладах охорони здоров`я.

2.2.Керівникам закладів охорони здоров`я спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області забезпечити неухильне виконання вимог наказу Міністерства охорони здоров`я України від 25.07.2017 № 848 «Про здійснення заходів з контролю за надходженням і використанням благодійних пожертв у закладах охорони здоров`я», зокрема:

у загальнодоступному місці на території закладу, а також на офіційному веб-сайті закладу та/або офіційному веб-сайті управління охорони здоров`я обласної державної адміністрації забезпечити висвітлення інформації про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб на потреби закладу (термін виконання - щокварталу не пізніше десятого числа місяця, наступного за звітним кварталом).                                    

Голова комісії
О. Г. Зінчук
Дата оприлюднення:
30.05.2018