Про забезпечення житлом у Луцьку спортсменок Боровської Н., Ващук О., Остапчук Ю.

Волинська обласна рада
Комісія з питань освіти і науки
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 10.11.2008 19/2
м. Луцьк
Про забезпечення житлом у Луцьку спортсменок Боровської Н., Ващук О., Остапчук Ю.
10.11.2008

Заслухавши та обговоривши інформацію виконавчого директора Волинського обласного відділення НОК України Вайнера Г.Я. про забезпечення житлом у Луцьку спортсменок Боровської Н., Ващук О., Остапчук Ю. та взявши до уваги лист першого заступника Міністра Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту Шевляка І.М. від 29.07.2008 № 52, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Інформацію виконавчого директора Волинського обласного відділення НОК України Вайнера Г.Я. про забезпечення житлом у Луцьку спортсменок Боровської Н., Ващук О., Остапчук Ю. та лист першого заступника Міністра Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту Шевляка І.М. від 29.07.2008 № 52 взяти до відома.
  2. Підтримати клопотання Волинського обласного відділення НОК України щодо забезпечення житлом спортсменок Боровської Н., Ващук О., Остапчук Ю.
  3. Рекомендувати:
    1. Волинській обласній державній адміністрації при формуванні обласного бюджету на 2009 рік виділити кошти для забезпечення житлом Надії Боровської, Оксани Ващук та Юлії Остапчук.
    2. Постійній комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області підтримати цей проект рішення.
Ігор Ярославович Коцан
Дата оприлюднення:
25.09.2010