Про виконувача обов`язків головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 23.05.2018 35/14
м. Луцьк
Про виконувача обов`язків головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
23.05.2018

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами-начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності   виконавчого   апарату   обласної   ради   Якимчук  М.В. (лист (вхідний № 2263/55/1-18 від 22.05.2018) додається),

постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника керуючого справами-начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М.В. щодо звільнення Ревухи В.Д. від виконання обов`язків головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» взяти до відома.

2. Рекомендувати голові обласної ради в установленому законом порядку:

2.1.Звільнити Ревуху В.Д. від виконання обов`язків  головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

2.2. До призначення в установленому порядку головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  з  04 червня  2018 року покласти виконання обов`язків головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на Шмаля Володимира Зіновійовича, заступника головного лікаря з оперативної роботи медицини катастроф та цивільного захисту населення.

Голова комісії
О. Г. Зінчук
Дата оприлюднення:
30.05.2018