Про виділення коштів на закупівлю обладнання та інвентарю для дитячого садка с. Кричевичі Ковельського району

Волинська обласна рада
Комісія з питань освіти і науки
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 10.11.2008 19/9
м. Луцьк
Про виділення коштів на закупівлю обладнання та інвентарю для дитячого садка с. Кричевичі Ковельського району
10.11.2008

Заслухавши та обговоривши депутатське звернення Якубука П.Г. та Васковця В.О. про виділення коштів на закупівлю обладнання та інвентарю для дитячого садка с. Кричевичі Ковельського району, взявши до уваги клопотання Кричевичівського сільського голови Рудюка Г.П. від 24.10.08 №38 та рекомендації головного фінансового управління та управління освіти і науки облдержадміністрації, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Депутатське звернення Якубука П.Г. та Васковця В.О. про виділення коштів на закупівлю обладнання та інвентарю для дитячого садка с. Кричевичі, клопотання Кричевичівського сільського голови Рудюка Г.П. від 24.10.08 №38, рекомендації головного фінансового управління та управління освіти і науки облдержадміністрації взяти до відома.
  2. Рекомендувати:
    1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при розгляді змін до обласного бюджету передбачити кошти в сумі 85 тисяч гривень на закупівлю обладнання та інвентарю для дитячого садка с. Кричевичі Ковельського району.
    2. Постійній комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області підтримати цей проект рішення.
Ігор Ярославович Коцан
Дата оприлюднення:
25.09.2010