Про утримання та фінансування Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 15.01.2018 41/2
м. Луцьк
Про утримання та фінансування Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»
15.01.2018

Відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 79, 89, 90 Бюджетного кодексу України, заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Плахотної Л.В., директора департаменту фінансів облдержадміністрації Никитюка І.М., заступника Володимир-Волинського міського  голови Кулікової Л.В. та директора  Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Вірковського В.П., розглянувши матеріали з цього питання, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Плахотної Л.В., директора департаменту фінансів облдержадміністрації Никитюка І.М., заступника Володимир-Волинського міського  голови Кулікової Л.В. та директора  Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» Вірковського В.П. взяти до відома.

2. Рекомендувати виконавчому  комітету  Володимир-Волинської міської ради включити в мережу закладів освіти, що фінансуються з бюджету міста, Володимир-Волинську спеціалізовану школу-інтернат I-III ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

3. Рекомендувати відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради підготувати проект рішення обласної ради про передачу функцій оперативного управління щодо Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» від управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації до управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, за результатами виконання пункту 2 рішення.

Голова комісії
А.А. Турак
Дата оприлюднення:
17.01.2018