Про резолюцію засідання «круглого столу» на тему: «Партнерство в публічному управлінні охороною здоров`я для підвищення людського потенціалу нації»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 19.03.2019 43/6
м. Луцьк
Про резолюцію засідання «круглого столу» на тему: «Партнерство в публічному управлінні охороною здоров`я для підвищення людського потенціалу нації»
19.03.2019

Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства Тимощук Людмили Анатоліївни про резолюцію засідання «круглого столу» на тему: «Партнерство в публічному управлінні охороною здоров`я для підвищення людського потенціалу нації»,  який відбувся у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров`я 12 грудня 2018 року (вхідний № 396/39/1-19 від 04.02.2019),

постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства Тимощук Л.А. про резолюцію засідання «круглого столу» на тему: «Партнерство в публічному управлінні охороною здоров`я для підвищення людського потенціалу нації»,  який відбувся у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров`я 12 грудня 2018 року, взяти до відома.

2. Рекомендувати управлінню охорони здоров`я обласної державної адміністрації (Ващенюк І.С.) розглянути та обговорити  резолюцію засідання «круглого столу» на тему: «Партнерство в публічному управлінні охороною здоров`я для підвищення людського потенціалу нації» з керівниками закладів охорони здоров`я області.

Голова комісії
Л.ТИМОЩУК
Дата оприлюднення:
22.03.2019