Про проект рішення обласної ради «Про умови продажу через аукціон будівель та споруд цілісного майнового комплексу колишнього військового містечка № 583в с. Уляники Рожищенського району»

Волинська обласна рада
Комісія з питань бюджету, фінансів, цінової політики та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 05.03.2009 45/6
м. Луцьк
Про проект рішення обласної ради «Про умови продажу через аукціон будівель та споруд цілісного майнового комплексу колишнього військового містечка № 583в с. Уляники Рожищенського району»
05.03.2009

Заслухавши та обговоривши інформацію Мамренка В.Ф. – начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області виконавчого апарату обласної ради про проект рішення обласної ради «Про умови продажу через аукціон будівель та споруд цілісного майнового комплексу колишнього військового містечка № 583 в с. Уляники Рожищенського району», постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
 1. Інформацію із вищезазначеного питання взяти до відома.
 2. Рекомендувати сесії обласної ради :
  1. в умовах продажу через аукціон будівель та споруд цілісного майнового комплексу колишнього військового містечка № 583 в с. Уляники Рожищенського району внести наступні зміни:
   п. 1.1 доповнити абзацом слідуючого змісту: «Якщо після оголошення початкової ціни продажу покупці не висловлюють бажання придбати об'єкт за оголошеною початковою ціною, не нижчою за 8400, 0 тис. грн.»;
   п. 1.2 доповнити абзацом слідуючого змісту: «Реалізацію майнового комплексу за окремими лотами провести за ціною не нижчою за експертну оцінку кожного окремого лоту»
  2. В п. 1.3 слова «надати можливість сільським радам Рожищенського району їх демонтувати та використати як будівельний матеріал доріг» замінити словами «реалізувати його, як ліквідний будівельний матеріал»
  3. прийняти проект рішення першого варіанту із вище зазначеними змінами .
Василь Федорович Байцим
Дата оприлюднення:
25.09.2010