Про проект рішення обласної ради «Про надання у постійне користування земельної ділянки у м. Ковель на вул. Незалежності, 182»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 11.07.2019 55/12
м. Луцьк
Про проект рішення обласної ради «Про надання у постійне користування земельної ділянки у м. Ковель на вул. Незалежності, 182»
11.07.2019

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В. проект рішення обласної ради «Про надання у постійне користування земельної ділянки у м. Ковель на вул. Незалежності, 182», розглянувши звернення комунального вищого навчального закладу «Ковельський медичний коледж»,постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В., щодо надання комунальному вищому навчальному закладу «Ковельський медичний коледж» земельної ділянки площею 0,6548 га за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 182 у постійне користування, узяти до відома.

2. Рекомендувати депутатам обласної ради підтримати проект рішення обласної ради «Про надання у постійне користування земельної ділянки у м. Ковель на вул. Незалежності, 182».

Голова комісії
М. БУЛІГА
Дата оприлюднення:
19.07.2019