Про проект рішення обласної ради «Про надання дозволу на продаж плазми, непридатної для використання з лікувальною ціллю»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 14.12.2018 41/6
м. Луцьк
Про проект рішення обласної ради «Про надання дозволу на продаж плазми, непридатної для використання з лікувальною ціллю»
14.12.2018

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами-начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності   виконавчого   апарату   обласної   ради   Якимчук  Мирослави Василівни про клопотання виконувача обов`язків головного лікаря Володимир-Волинської станції переливання крові Бенча Я.І. та головного лікаря Волинської обласної станції переливання крові Кременця Ю.В. щодо надання дозволу на продаж плазми крові, що не використовується закладами та є непридатною для використання з лікувальною ціллю і облікується на балансі закладів (вхідний №1/4294/34/1-18, №1/4766/34/1-18 від 04.12.2018),

розглянувши проект рішення обласної ради «Про надання дозволу на   продаж  плазми,  непридатної   для   використання   з лікувальною ціллю»  (далі - Проект рішення), оприлюднений на офіційному сайті обласної ради,

постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника керуючого справами-начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності   виконавчого   апарату   обласної   ради   Якимчук  Мирослави Василівни про клопотання виконувача обов`язків головного лікаря Володимир-Волинської станції переливання крові Бенча Я.І. та головного лікаря Волинської обласної станції переливання крові Кременця Ю.В. щодо надання дозволу на продаж плазми крові, що не використовується закладами та є непридатною для використання з лікувальною ціллю і облікується на балансі закладів, взяти до відома.

2. Рекомендувати розробнику проекту рішення обласної ради «Про надання дозволу на   продаж  плазми,  непридатної   для   використання   з лікувальною ціллю»  внести зміни у пункт 4 проекту рішення, а саме-викласти його у такій редакції: «Кошти від реалізації плазми використовуються на потреби закладів».

3. Схвалити Проект рішення (із змінами, запропонованими постійною комісією обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства).

4. Рекомендувати депутатам обласної ради підтримати Проект рішення (із змінами, запропонованими постійною комісією обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства).

 

Голова комісії
Л.А.Тимощук
Дата оприлюднення:
20.12.2018