Про підготовку до відзначення Днів Європейської спадщини на Волині (зокрема : проведення Дня депутата)

Волинська обласна рада
Комісія з питань духовності, культури, релігій, засобів масової інформації, зв’язків з громадськими організаціями і політичними партіями
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 08.09.2009 27/6
м. Луцьк
Про підготовку до відзначення Днів Європейської спадщини на Волині (зокрема : проведення Дня депутата)
08.09.2009

Розглянувши інформацію управління культури і туризму обласної державної адміністрації від 03.09.2009 №773/9/2-09 “Про підготовку до відзначення Днів Європейської спадщини на Волині у вересні 2009 року та Днів Європи 2010 року”,
беручи до уваги, що рішенням обласної ради від 24.07.2009 № 31/6 “Про стан виконання Регіональної програми розвитку культури, мистецтва і туризму в області на період 2006-2010 років” передбачено проведення Дня депутата, присвяченого стану збереження об’єктів культурної спадщини на території області,
постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
 1. Підтримати пропозицію управління культури і туризму обласної державної адміністрації щодо проведення Дня депутата 25 вересня напередодні Всесвітнього дня туризму.
 2. Погодити маршрут Дня депутата, присвяченого стану збереження об’єктів культурної спадщини на території області, а саме : ознайомити депутатів обласної ради з пам’ятками національного значення Устилуга – Володимира – Нового Загорова – Затурців – Жидичина.
 3. Рекомендувати:
  1. Управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації спільно з виконавчим апаратом обласної ради до 21 вересня 2009 року внести керівництву обласної ради :
   1. Програму проведення Дня депутата.
   2. Довідки про об’єкти, що оглядатимуться в ході Дня депутата.
  2. Голові обласної ради Гриюку А. П. доручити відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області сприяти управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації у вирішенні питання організації у приміщенні обласної ради виставки історичного живопису Олександра Дишка та творів членів мистецького об’єднання “Куля”.
  3. Управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації вишукати, в межах затвердженого кошторису видатків, можливість видання каталогу вищезазначеної виставки.
  4. Голові обласної державної адміністрації М. Я. Романюку при підготовці проекту обласного бюджету на 2010 рік передбачити видатки на проведення Дня Європи та Днів європейської спадщини.
Іван Феодосійович Корсак
Дата оприлюднення:
25.09.2010