Про підготовку до видання збірки творів М. Левицького

Волинська обласна рада
Комісія з питань духовності, культури, релігій, засобів масової інформації, зв’язків з громадськими організаціями і політичними партіями
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 10.11.2008 19/7
м. Луцьк
Про підготовку до видання збірки творів М. Левицького
10.11.2008

Заслухавши інформацію Корсака Івана Феодосійовича про реалізацію проекту по підготовці та виданню 7-томника М. Левицького, беручи до уваги, що доля, життя і творчість видатного українського діяча, інтелектуала та патріота України – Модеста Левицького – значною мірою пов'язані з Волинню, вважаючи почесним обов’язком Волинської громади вшанувати пам’ять Модеста Пилиповича, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Ініціювати спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Луцькою гімназією № 4 роботу над підготовкою до друку 7-томного зібрання творів Модеста Пилиповича Левицького.
  2. Рекомендувати:
    1. Голові обласної державної адміністрації Романюку М. Я. доручити головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю при підготовці проекту обласної програми підтримки книговидавничої діяльності на наступний період передбачити пункт про видання 7-томного зібрання творів Модеста Пилиповича Левицького.
    2. Ректорові Волинського національного університету імені Лесі Українки Коцану І. Я. вжити заходів для початку підготовчих робіт в рамках цього проекту та внести комісії відповідні пропозиції.
    3. Директорові Луцької гімназії № 4 Мишковцю О. А. долучитися до реалізації проекту.
Іван Феодосійович Корсак
Дата оприлюднення:
25.09.2010