Про оплату частки Волинської обласної ради до Статутного фонду Фонду розвитку ВНУ ім. Лесі Українки

Волинська обласна рада
Комісія з питань освіти і науки
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 10.11.2008 19/8
м. Луцьк
Про оплату частки Волинської обласної ради до Статутного фонду Фонду розвитку ВНУ ім. Лесі Українки
10.11.2008

Заслухавши і обговоривши інформацію ректора ВНУ ім. Лесі Українки Коцана І.Я. та заступника директора Фонду розвитку ВНУ ім. Лесі Українки Зими С.В. про оплату частки Волинської обласної ради до Статутного фонду Фонду розвитку ВНУ ім. Лесі Українки та ознайомившись з рішенням постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цінової політики та сіл, селищ, міст області «Про звернення Фонду розвитку Волинського національного університету ім. Лесі Українки» від 23.07.2008 № 38/30, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Інформацію ректора ВНУ ім. Лесі Українки Коцана І.Я. та заступника директора Фонду розвитку ВНУ ім. Лесі Українки Зими С.В. про оплату частки Волинської обласної ради до Статутного фонду Фонду розвитку ВНУ ім. Лесі Українки та рішення постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цінової політики та сіл, селищ, міст області «Про звернення Фонду розвитку Волинського національного університету ім. Лесі Українки» від 23.07.2008 № 38/30 взяти до відома.
  2. Підтримати рішення постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цінової політики та сіл, селищ, міст області «Про звернення Фонду розвитку Волинського національного університету ім. Лесі Українки» від 23.07.2008 № 38/30.
  3. Рекомендувати головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при внесенні змін до обласного бюджету передбачити кошти обласній раді в сумі 20 тисяч гривень для оплати частки Волинської обласної ради до Статутного фонду Фонду розвитку ВНУ ім. Лесі Українки.
Ігор Ярославович Коцан
Дата оприлюднення:
25.09.2010