Про Обласну програму «Цукровий діабет» на 2016-2017 роки

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 01.02.2018 30/2
м. Луцьк
Про Обласну програму «Цукровий діабет» на 2016-2017 роки
01.02.2018

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства Сівака Сергія Віталійовича та голови громадської організації «Інсулін» Аксеновської Ірини Володимирівни,

постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства Сівака Сергія Віталійовича та голови громадської організації «Інсулін» Аксеновської Ірини Володимирівни про необхідність у прийнятті Обласної програми «Цукровий діабет» на новий календарний період взяти до відома.

2. Рекомендувати:

2.1. Обласній державній адміністрації в установленому порядку внести на розгляд обласної ради проект рішення ради «Про виконання Обласної програми «Цукровий діабет» на 2016-2017 роки.

2.2. Управлінню охорони здоров`я обласної державної адміністрації (Ващенюк І.С.) поінформувати членів постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства про виконання заходів, передбачених зазначеною вище регіональною програмою.

Голова комісії
О. Г. Зінчук
Дата оприлюднення:
01.02.2018