Про головного лікаря ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 12.10.2017 23/1
м. Луцьк
Про головного лікаря ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер»
12.10.2017

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами-начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М.В. про закінчення терміну дії контракту з головним лікарем ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер» Бубеновою Л.С. (вхідний № 4700/55/1-17 від 12.10.2017),

постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника керуючого справами-Начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М.В. щодо закінчення терміну дії контракту з головним лікарем ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер»  Бубеновою Л.С. взяти до відома.

2. Рекомендувати голові обласної ради в установленому законом порядку  продовжити термін дії контракту з головним лікарем ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер» Бубеновою Людмилою Степанівною  терміном на 1(один) місяць на період проведення конкурсу.

Голова комісії
О. Г. Зінчук
Дата оприлюднення:
13.10.2017