Про утворення Велицької об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Велицької сільської ради та Велицького сільського голови

Волинська обласна рада
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 14.08.2015 №36/8
м. Луцьк
Про утворення Велицької об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Велицької сільської ради та Велицького сільського голови
Відповідно до статей 7 та 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 серпня 2015 року № 332 про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад, рішень Велицької сільської ради від 31 липня 2015 року № 44/2 про добровільне об’єднання територіальних громад, ураховуючи пропозицію постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю, обласна рада
Вирішила:

 1. Утворити Велицьку об`єднану сільську територіальну громаду  з центром у селі Велицьк Ковельського району Волинської області шляхом об`єднання Велицької, Мельницької, Підрізької, Сільцівської сільських територіальних громад (сіл Велицьк, Кухарі, Мельниця, Кривлин, Мирин, Рудка-Миринська, Підріжжя, Кашівка, Сільце, Арсеновичі, Підліси, Угли).

2. Призначити перші місцеві вибори депутатів Велицької сільської ради та Велицького сільського голови на 25 жовтня 2015 року згідно із законодавством України.

3. Доручити новообраному сільському голові у триденний строк з дня оголошення відповідною виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про обрання депутатів сільської ради та сільського голови об`єднаної територіальної громади здійснити заходи щодо державної реєстрації органів місцевого самоврядування об`єднаної територіальної громади як юридичних осіб публічного права з найменуванням Велицька об`єднана сільська територіальну громада.

4. Рішення обласної ради направити до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Головного управління статистики у Волинській області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Голова ради
В.С. Вітер
Дата оприлюднення:
20.08.2015