Про утворення Голобської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Голобської селищної ради та Голобського селищного голови

Волинська обласна рада
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 14.08.2015 №36/7
м. Луцьк
Про утворення Голобської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Голобської селищної ради та Голобського селищного голови
Відповідно до статей 7 та 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 серпня 2015 року № 331 про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад, рішень Голобської селищної ради від 5 серпня 2015 року № 61/3 про добровільне об’єднання територіальних громад, ураховуючи пропозицію постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю, обласна рада
Вирішила:

1. Утворити Голобську об`єднану селищну територіальну громаду  з центром у селищі міського типу Голоби Ковельського району Волинської області шляхом об`єднання Голобської селищної, Майданської, Новомосирської, Поповичівської сільських територіальних громад (селища міського типу Голоби, сіл Бруховичі, Вівчицьк, Погіньки, Калиновник, Нужель, Майдан, Діброва, Солотвин, Новий Мосир, Дарівка, Партизанське, Старий Мосир, Поповичі, Борщівка, Великий Порськ, Жмудче, Малий Порськ, Свидники).

2. Призначити перші місцеві вибори депутатів Голобської селищної ради та Голобського селищного голови на 25 жовтня 2015 року згідно із законодавством України.

3. Доручити новообраному селищному голові у триденний строк з дня оголошення відповідною виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про обрання депутатів селищної ради та селищного голови об`єднаної територіальної громади здійснити заходи щодо державної реєстрації органів місцевого самоврядування об`єднаної територіальної громади як юридичних осіб публічного права з найменуванням Голобська об`єднана селищна територіальна громада.

4. Рішення обласної ради направити до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Головного управління статистики у Волинській області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Голова ради
В.С. Вітер
Дата оприлюднення:
20.08.2015