Про утворення Смолигівської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Смолигівської сільської ради та Смолигівського сільського голови

Волинська обласна рада
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 14.08.2015 №36/5
м. Луцьк
Про утворення Смолигівської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Смолигівської сільської ради та Смолигівського сільського голови
Відповідно до статей 7 та 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 серпня 2015 року № 346 про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад, рішень Смолигівської сільської ради від 7 серпня 2015 року № 39/2 про добровільне об’єднання територіальних громад обласна рада
Вирішила:

 

1. Утворити Смолигівську об`єднану сільську територіальну громаду  з центром у селі Смолигів Луцького району Волинської області шляхом об`єднання Смолигівської, Хорохоринської сільських територіальних громад (сіл Смолигів, Дубичанське, Сарнівка, Хорохорин, Барвінок, Михайлівка).

2. Призначити перші місцеві вибори депутатів Смолигівської сільської ради та Смолигівського сільського голови на 25 жовтня 2015 року згідно із законодавством України.

3. Доручити новообраному сільському голові у триденний строк з дня оголошення відповідною виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про обрання депутатів сільської ради та сільського голови об`єднаної територіальної громади здійснити заходи щодо державної реєстрації органів місцевого самоврядування об`єднаної територіальної громади як юридичних осіб публічного права з найменуванням Смолигівська об`єднана сільська територіальна громада.

4. Рішення обласної ради направити до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Головного управління статистики у Волинській області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

 

Голова ради
В.С. Вітер
Дата оприлюднення:
20.08.2015