Про утворення Зимнівської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Зимнівської сільської ради та Зимнівського сільського голови

Волинська обласна рада
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 14.08.2015 №36/4
м. Луцьк
Про утворення Зимнівської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Зимнівської сільської ради та Зимнівського сільського голови
Відповідно до статей 7 та 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 3 серпня 2015 року № 330 про затвердження висновку щодо відповідності проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад, рішень Зимнівської сільської ради від 3 серпня 2015 року № 42/2 про добровільне об’єднання територіальних громад, ураховуючи пропозицію постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю, обласна рада
Вирішила:

 

 

1. Утворити Зимнівську об`єднану сільську територіальну громаду  з центром у селі Зимне Володимир-Волинського району Волинської області шляхом об`єднання Зимнівської, Бубнівської, Льотничівської, Селецької сільських територіальних громад (сіл Зимне, Горичів, Октавин, Фалемичі, Шистів, Бубнів, Маркостав, Руснів, Черчичі, Льотниче, Володимирівка, Когильне, Острівок, Поничів, Селець, Марія-Воля, Чесний Хрест).

2. Призначити перші місцеві вибори депутатів Зимнівської сільської ради та Зимнівського сільського голови на 25 жовтня 2015 року згідно із законодавством України.

3. Доручити новообраному сільському голові у триденний строк з дня оголошення відповідною виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про обрання депутатів сільської ради та сільського голови об`єднаної територіальної громади здійснити заходи щодо державної реєстрації органів місцевого самоврядування об`єднаної територіальної громади як юридичних осіб публічного права з найменуванням Зимнівська об`єднана сільська територіальна громада.

4. Рішення обласної ради направити до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Головного управління статистики у Волинській області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Голова ради
В.С. Вітер
Дата оприлюднення:
20.08.2015