Про надання мисливських угідь у користування ДП «Любешівське ЛМГ»

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 10.09.2020 №31/58
м. Луцьк
Про надання мисливських угідь у користування ДП «Любешівське ЛМГ»
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Закону України «Про тваринний світ», розглянувши подання Державного агентства лісових ресурсів України від 02.06.2020 № 03-11/3561-20, враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів від 08.09.2020 № 35/4, обласна рада
Вирішила:

 

 

1. Надати державному підприємству «Любешівське лісомисливське господарство» мисливські угіддя у користування площею 26 350,8 га терміном на 25 років.

2. Волинському обласному управлінню лісового та мисливського господарства укласти договір про умови ведення мисливського господарства з ДП «Любешівське ЛМГ» згідно з Переліком, що додається.

3. Державному підприємству «Любешівське лісомисливське господарство»:

1) встановити межі в натурі (на місцевості);

2) відмежувати територію мисливського господарства розпізнавальними (межовими) знаками, аншлагами, панно, але не менше ніж 1 (одне) панно на
5 тис. га, 1 (один) розпізнавальний (межовий) знак на 1 тис. га;

3) нанести на планово-картографічні матеріали всі об’єкти природно-заповідного фонду. При веденні мисливського господарства врахувати режими територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

Голова ради
Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
15.09.2020