Про забезпечення безперебійної роботи Волинської обласної ради

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 20.03.2020 №30/6
м. Луцьк
Про забезпечення безперебійної роботи Волинської обласної ради
Відповідно до статей 43, 46, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою здійснення ефективних заходів медичного захисту і забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, оперативного реагування на виникнення, боротьбу, профілактику, протидію виникнення надзвичайних ситуацій, у разі введення надзвичайного стану, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від 20 березня 2020 року № 42/3, обласна рада
Вирішила:

 

 

1. Внести такі зміни та доповнення до Регламенту обласної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 10 лютого 2016 року №2/35 «Про Регламент обласної ради сьомого скликання» (надалі – Регламент):

1) у ст. 5 після слів «України» доповнити такими словами: «та цим Регламентом.»;

2) доповнити Регламент ст. 91 такого змісту:

«91. У разі введення надзвичайного стану/ситуації, за підтримки пропозиції про скликання сесії обласної ради не менш як однією третиною депутатів від загального складу обласної ради, проведення пленарного засідання обласної ради може проводитись дистанційно у режимі реального часу з використанням відповідних технічних засобів, зокрема шляхом мережевого обміну текстовими, голосовими та/або відеоповідомленнями, інформацією, в т.ч. шляхом приєднання (долучення) та участі у спеціально створеному чаті чи будь-якому іншому засобі обміну повідомленнями, інформацією через мережу «Інтернет».

Організація проведення дистанційного пленарного засідання у режимі реального часу з використанням відповідних технічних засобів покладається на виконавчий апарат обласної ради.

Запис на виступ, виступ, обговорення питань під час проведення такого засідання здійснюються за допомогою технічних засобів.

При цьому, час, визначений цим Регламентом для виступів, обговорень може бути скорочений»;  

3) у cт. 26 після слів «ВІЧЕ» доповнити такими словами: «за винятком випадків, передбачених ст. 91 Регламенту.»;

4) доповнити cт. 47 абзацом другим такого змісту:

«Голосування депутатів під час проведення засідань дистанційно здійснюється за допомогою технічних засобів шляхом клікання (відмічання) спеціально визначених позначень або іншим можливим шляхом визначення результату голосування»;

5) доповнити ст. 107 абзацами другим та третім такого змісту:

«Голова комісії може прийняти рішення щодо проведення засідання комісії дистанційно у режимі реального часу з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу «Інтернет», або про участь члена комісії в такому режимі у засіданні комісії.

У разі проведення засідання комісії у режимі реального часу з використанням відповідних технічних засобів, відео-/аудіозапис проведеного засідання комісії підлягає розміщенню на офіційному вебсайті обласної ради.».

2. Рішення набирає чинності з моменту введення надзвичайного стану/ситуації на всій території України чи на території Волинської області або окремих її районів та діє протягом строку дії надзвичайного стану/ситуації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

 

 

 

 

Голова ради
Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
23.03.2020