Про перейменування Рожищенського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 12.02.2020 №28/32
м. Луцьк
Про перейменування Рожищенського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату
Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», з метою приведення у відповідність до встановлених вимог назв закладів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, враховуючи клопотання обласної державної адміністрації від 04 лютого 2020 року та висновки постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від 06 лютого 2020 року № 46/12, обласна рада
Вирішила:

1. Перейменувати Рожищенський навчально-реабілітаційний Центр для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату Волинської обласної ради (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 20133128, юридична адреса: вулиця Шилокадзе, 13, м. Рожище, Рожищенський район, Волинська область, 45100) на Рожищенський навчально-реабілітаційний центр Волинської обласної ради.

2. Доручити управлінню освіти,  науки  та молоді облдержадміністрації  розробити та подати на затвердження голові обласної ради Статут Рожищенського навчально-реабілітаційного центру Волинської обласної ради.

3. Директору Рожищенського навчально-реабілітаційного Центру для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату Волинської обласної ради Тамарі Сітовській:

- вжити організаційно-правових заходів щодо реєстрації Статуту закладу  в порядку, встановленому чинним законодавством;

- здійснити інші дії, передбачені законодавством, необхідні для забезпечення діяльності закладу, та поінформувати обласну раду.

4. Пункт 18 розділу IV «Управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації» Переліку бюджетних установ, які підпорядковані виконавчому апарату обласної ради, та на праві оперативного управління – обласній державній адміністрації, департаментам, управлінням облдержадміністрації, майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від
14 липня 2016 року  № 6/42, викласти у такій редакції:

«18. Рожищенський навчально-реабілітаційний центр Волинської обласної ради».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

 

 

Голова ради
Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
19.02.2020