Про перейменування Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 12.02.2020 №28/31
м. Луцьк
Про перейменування Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 28 Закону України «Про вищу освіту», статей 28, 31, 34 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1412-р «Питання управління окремими категоріями закладів освіти державної форми власності, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки», рішення обласної ради від 11 червня 2004 року № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року № 4/46, враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від 06 лютого 2020 року № 46/13, обласна рада
Вирішила:

1. Перейменувати Волинський коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 02214426, юридична адреса: вулиця Шевченка, 50, м. Луцьк, Волинська область, 43001) на Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради.

2. Доручити управлінню культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації розробити та подати на затвердження голові обласної ради Статут Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Волинської обласної ради.

3. Директору Волинського коледжу культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського Василю Панасюку:

- вжити організаційно-правових заходів щодо реєстрації Статуту закладу  в порядку, встановленому чинним законодавством;

- здійснити інші дії, передбачені законодавством, необхідні для забезпечення діяльності закладу, та поінформувати обласну раду.

4. Пункт 5 розділу III «Управління культури облдержадміністрації» Переліку бюджетних установ, які підпорядковані виконавчому апарату обласної ради, та на праві оперативного управління – обласній державній адміністрації, департаментам, управлінням облдержадміністрації, майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 14.07.2016  № 6/42, викласти у такій редакції:

«5. Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Волинської обласної ради».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

 

 

Голова ради
Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
19.02.2020