Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Волинської області на 2009 – 2011 роки

Волинська обласна рада
П'ЯТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 23.12.2008 №25/7
м. Луцьк
Про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Волинської області на 2009 – 2011 роки
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 5, 17 Закону України “Про аварійно-рятувальні служби”, розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року № 190/2001-рп „Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах“, постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 року № 1599 “Про основні засади створення в Україні підсистеми реагування і ліквідації небезпечних забруднень на воді Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру”, з метою попередження нещасних випадків, пов’язаних із загибеллю людей на водних об’єктах та захисту населення у надзвичайних ситуаціях на водних об’єктах, розвитку та удосконалення сил і засобів реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах, їх технічного оснащення та підвищення ефективності управління, підготовки населення і фахівців до дій щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах, враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та надзвичайних ситуацій від 09.12.2008 № 19/2, обласна рада
Вирішила:
  1. Затвердити Програму організації рятування людей на водних об’єктах Волинської області на 2009 – 2011 роки (додається).
  2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (І.М. Никитюк), райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад передбачати при формуванні місцевих бюджетів відповідно до вимог чинного законодавства видатки на реалізацію заходів Програми в межах реальних можливостей бюджетів.
  3. Рекомендувати районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад розробити місцеві Програми організації рятування людей на водних об’єктах Волинської області на 2009 – 2011 роки та внести на розгляд сесій районних та міських (міст обласного значення) рад для затвердження.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та надзвичайних ситуацій.
Дата оприлюднення:
22.09.2010