Про затвердження Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020-2022 роки

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 24.10.2019 №25/6
м. Луцьк
Про затвердження Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020-2022 роки
Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону здоров'я населення», з метою профілактики онкологічних захворювань та доступності медичної допомоги для онкохворих, зниження смертності від онкозахворювань, зменшення кількості випадків первинного виходу у працездатному віці на інвалідність внаслідок захворювання на рак, враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства від 24 жовтня 2019 року № 47/1, обласна рада
Вирішила:

 

1. Затвердити Обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020-2022 роки (далі – Програма), що додається.

2. Доручити Волинській обласній державній адміністрації щорічно, під час формування обласного бюджету, передбачати кошти на реалізацію Програми, виходячи з фінансових можливостей бюджету.

3. Рекомендувати міським (міст обласного значення), районним радам затвердити відповідні місцеві програми та врахувати  потребу в коштах на їх реалізацію у ході формування показників місцевих бюджетів на відповідний період.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

 

Голова ради
І. ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
31.10.2019