Про Обласну програму відродження історико-архітектурної спадщини смт Олика Волинської області на 2019 – 2024 роки

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 26.07.2019 №24/9
м. Луцьк
Про Обласну програму відродження історико-архітектурної спадщини смт Олика Волинської області на 2019 – 2024 роки
Відповідно доЗаконів України «Про охорону культурної спадщини», «Про культуру», Стратегії розвитку Волинської області на період до 2020 року, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою реалізації комплексу заходів у сфері відродження історико-культурної спадщини, створення ефективних і сприятливих умов збереження і подальшого розвитку пам’яток архітектури смт Олика, залучення місцевих органів влади, територіальних громад і приватної ініціативи до розвитку об'єктів історико-культурної спадщини, створення умов для поліпшення туристичної привабливості селища через його історико-культурну спадщину, розвитку туристичної інфраструктури та формування позитивного іміджу регіону, забезпечення економічного та культурного розвитку селища, враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від 18.07.2019 № 40/16, обласна рада
Вирішила:

 

 1. Затвердити Обласну програму відродження історико-архітектурної спадщини смт Олика Волинської області на 2019 – 2024 роки (далі – Програма), що додається.

2. Департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації забезпечити організацію виконання завдань Програми.

3. Волинській обласній державній адміністрації розробити та подати на затвердження Кабінету Міністрів України проєкт державної цільової програми відродження історико-архітектурної спадщини смт Олика Волинської області на 2019 – 2024 роки.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 

Внесення змін

 

Голова ради
І. ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
01.08.2019